Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Μπαταρία μολύβδου 12V 7Ah Ultracell 12V 7AH





Μπαταρία μολύβδου 12V 7Ah Ultracell 12V 7AH





17,50€   13,40€

AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



3G modems


Homeplug/powerline


Keystones

KVM over IP


Network switches


Patchpanel

PoE


Port doublers


Repeaters

Routers/access points


Transceivers/converters


USB servers

Εργαλεία


Κάρτες δικτύου


Κεραίες

Διάφορα

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

SFP module 1000Base-LX SM 1310 nm Delock 86187




SFP module 1000Base-LX SM 1310 nm Delock 86187




Το συγκεκριμένο SFP module της Delock...
37,10€








Δικτυακή συσκευή 5 σε 1, Router, Access Point, Range Extender, Wi-Fi Bridge & WISP, Edimax BR-6428nS V4




Δικτυακή συσκευή 5 σε 1, Router, Access Point, Range Extender, Wi-Fi Bridge & WISP, Edimax BR-6428nS V4




Δικτυακή συσκευή 5 σε 1, Router, Access...
31,20€








Προστατευτικό καπάκι για θηλυκή υποδοχή BNC Delock 88717




Προστατευτικό καπάκι για θηλυκή υποδοχή BNC Delock 88717




Το συγκεκριμένο προστατευτικό...
2,00€






Συσκευή ελέγχου PoE λειτουργία A / B Delock 62860




Συσκευή ελέγχου PoE λειτουργία A / B Delock 62860




Με αυτή τη συσκευή ελέγχου PoE από...
10,20€





Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver Cisco MGBLH1




Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver Cisco MGBLH1




Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver Cisco MGBLH1.
247,40€





Στικ Nano USB 2.0 dual Band WLAN ac/a/b/g/n 433 Mbps Delock 12461




Στικ Nano USB 2.0 dual Band WLAN ac/a/b/g/n 433 Mbps Delock 12461




Αυτό το στικ USB ασύρματου LAN...
17,81€






Wireless N300 Cloud Router D-Link DIR-605L




Wireless N300 Cloud Router D-Link DIR-605L




Wireless N300 Cloud Router.Το Cloud Router N300...
21,30€





Αντάπτορας δικτύου USB 3.0 σε Gigabit Ethernet, D-Link DUB-1312




Αντάπτορας δικτύου USB 3.0 σε Gigabit Ethernet, D-Link DUB-1312




Αντάπτορας δικτύου USB 3.0 σε Gigabit...
34,40€





Wireless AC1200 Access Point PoE εξωτερικού χώρου, στα 2,4 GHz αλλά και στα 5GHz με Central Wifi Manager, D-Link DAP-3662




Wireless AC1200 Access Point PoE εξωτερικού χώρου, στα 2,4 GHz αλλά και στα 5GHz με Central Wifi Manager, D-Link DAP-3662




Wireless AC1200 Access Point PoE εξωτερικού...
341,08€






Μονάδα keystone με βύσμα RJ45 > LSA Cat.6 UTP μπλε Delock 86343




Μονάδα keystone με βύσμα RJ45 > LSA Cat.6 UTP μπλε Delock 86343




Αυτή η μονάδα από τη Delock μπορεί...
4,30€





Wireless Dual Band AC1900 USB Adapter D-Link DWA-192




Wireless Dual Band AC1900 USB Adapter D-Link DWA-192




Wireless Dual Band AC1900 USB Adapter.Το AC1900 Ultra...
62,90€





Fully managed smart switch Gigabit POE+ 10 θυρών Cisco SG300-10PP




Fully managed smart switch Gigabit POE+ 10 θυρών Cisco SG300-10PP




Αποκτήστε ένα από τα Switches της...
262,08€