Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

WiFi ρομποτική κάμερα εσωτερικού χώρου ανάλυσης 720p, IR10 μ. Bionics ROBOCAM 5





WiFi ρομποτική κάμερα εσωτερικού χώρου ανάλυσης 720p, IR10 μ. Bionics ROBOCAM 5





71,92€   35,20€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



3G modems


Cloud router switches


Keystones

KVM over IP


Network switches


Patchpanel

PoE


Port doublers


Powerline

Repeaters


Routers/access points


Transceivers/converters

USB servers


Εργαλεία


Κάρτες δικτύου

Κεραίες


Διάφορα

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Απογυμνωτής καλωδίων Intronics FHT501




Απογυμνωτής καλωδίων Intronics FHT501




Ο απογυμνωτής καλωδίων Intronics...
10,00€








Ubiquiti ISO-BEAM-19




Ubiquiti ISO-BEAM-19




Το IsoBeam™ προσφέρει...
16,80€








Desktop Switch 5 θυρών 10/100 Cisco SF110D-05-EU




Desktop Switch 5 θυρών 10/100 Cisco SF110D-05-EU




Desktop Switch 5 θυρών 10/100 Cisco SF110D-05-EU.
32,20€






Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet BRX251-30W




Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet BRX251-30W




Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet...
33,00€





Compact switch Cisco WS-C2960CX-8PC-L Catalyst 2960-CX




Compact switch Cisco WS-C2960CX-8PC-L Catalyst 2960-CX




Compact switch Cisco WS-C2960CX-8PC-L Catalyst 2960-CX.
1.047,00€





PoE switch 120W με 8 θύρες Fast Ethernet και 2 θύρες Fast Ethernet Uplink BroxNet BRX501-FE08-2GEUP




PoE switch 120W με 8 θύρες Fast Ethernet και 2 θύρες Fast Ethernet Uplink BroxNet BRX501-FE08-2GEUP




Το BroxNet BRX501-FE08-2GEUP είναι ένα unmanaged...
140,00€






Μαύρο desktop patch panel 12 θυρών Cat.6A Delock 87676




Μαύρο desktop patch panel 12 θυρών Cat.6A Delock 87676




Το συγκεκριμένο patch panel από την...
50,20€





1000BASE-SX SFP Transceiver Module για MMF Cisco GLC-SX-MMD=




1000BASE-SX SFP Transceiver Module για MMF Cisco GLC-SX-MMD=




1000BASE-SX SFP Transceiver Module για MMF Cisco...
454,00€





Συσκευή ελέγχου καλωδίων RJ45/RJ12/PoE Delock 86107




Συσκευή ελέγχου καλωδίων RJ45/RJ12/PoE Delock 86107




Με αυτή τη συσκευή ελέγχου...
62,50€






Gigabit Ethernet Module 8 θυρών BroxNet BRX651M-GE8




Gigabit Ethernet Module 8 θυρών BroxNet BRX651M-GE8




Το BroxNet BRX651M-GE8 είναι ένα Gigabit Ethernet...
200,00€





Αντάπτορας δικτύου USB 3.0 σε Gigabit Ethernet, 0.14m, Icy Box IB-AC501




Αντάπτορας δικτύου USB 3.0 σε Gigabit Ethernet, 0.14m, Icy Box IB-AC501




Αντάπτορας δικτύου USB 3.0 σε Gigabit...
24,10€





Ασύρματο N PCI Express adapter 300Mbps TP-Link TL-WN881ND




Ασύρματο N PCI Express adapter 300Mbps TP-Link TL-WN881ND




Το Ασύρματο N PCI Express Adapter TL-WN881ND...
16,00€