Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Στερεοφωνικό καλώδιο ήχου υψηλής απόδοσης Monster M350i 1M (1 μέτρο) - 123319





Στερεοφωνικό καλώδιο ήχου υψηλής απόδοσης Monster M350i 1M (1 μέτρο) - 123319





49,40€   35,00€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



3G modems


Cloud router switches


Keystones

KVM over IP


Network switches


Patchpanel

PoE


Port doublers


Powerline

Repeaters


Routers/access points


Transceivers/converters

USB servers


Εργαλεία


Κάρτες δικτύου

Κεραίες


Διάφορα

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

PoE Injector TP-Link TL-PoE150S




PoE Injector TP-Link TL-PoE150S




Το PoE Injector TL-POE150S συμμορφώνεται...
17,00€








Wireless AC600 High-Gain USB Adapter D-Link DWA-172




Wireless AC600 High-Gain USB Adapter D-Link DWA-172




Wireless AC600 High-Gain USB Adapter.Το DWA-172 Wireless...
27,50€








SFP module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM Delock 86189




SFP module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM Delock 86189




Το συγκεκριμένο SFP module της Delock...
37,80€






Ασύρματο N PCI Express adapter 300Mbps TP-Link TL-WN881ND




Ασύρματο N PCI Express adapter 300Mbps TP-Link TL-WN881ND




Το Ασύρματο N PCI Express Adapter TL-WN881ND...
17,30€





Αντάπτορας Ethernet LAN RJ45 10/100 Mbps θυλυκό σε σειριακή θύρα RS-232 DB9 αρσενική με παξιμάδια Delock 62976




Αντάπτορας Ethernet LAN RJ45 10/100 Mbps θυλυκό σε σειριακή θύρα RS-232 DB9 αρσενική με παξιμάδια Delock 62976




Ο συγκεκριμένος μετατροπέας...
161,30€





Μαύρο desktop patch panel 12 θυρών Cat.6A Delock 87676




Μαύρο desktop patch panel 12 θυρών Cat.6A Delock 87676




Το συγκεκριμένο patch panel από την...
50,20€






FRITZ!Box Fon WLAN 7490 International Edition (Dual Annex A/B) - κατάλληλο για γραμμές PSTN/ISDN




FRITZ!Box Fon WLAN 7490 International Edition (Dual Annex A/B) - κατάλληλο για γραμμές PSTN/ISDN




Το FRITZ!Box 7490 φέρνει το οικιακό...
231,60€





Προσαρμογέας δικτύου USB 3.0 Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps Delock 62417




Προσαρμογέας δικτύου USB 3.0 Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps Delock 62417




Επεκτείνετε τον υπολογιστή ή το...
24,01€





Mini ασύρματο N USB adapter 300Mbps TP-Link TL-WN823N




Mini ασύρματο N USB adapter 300Mbps TP-Link TL-WN823N




Το Mini Ασύρματο N USB Adapter TL-WN823N της...
11,00€






Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet BRX251-30W




Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet BRX251-30W




Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet...
33,00€





Συσκευή ελέγχου PoE λειτουργία A / B Delock 62860




Συσκευή ελέγχου PoE λειτουργία A / B Delock 62860




Με αυτή τη συσκευή ελέγχου PoE από...
10,90€





Μεταλλικό πολυεργαλείο πένσα καλωδίων Rotronic 19.06.1048




Μεταλλικό πολυεργαλείο πένσα καλωδίων Rotronic 19.06.1048




.
76,00€