Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

AVM FRITZ!Box 7583 International Edition





AVM FRITZ!Box 7583 International Edition





299,00€   295,00€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



3G modems


Cloud router switches


Keystones

KVM over IP


Network switches


Patchpanel

PoE


Port doublers


Powerline

Repeaters


Routers/access points


Transceivers/converters

USB servers


Εργαλεία


Κάρτες δικτύου

Κεραίες


Διάφορα

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Μεταλλικό πολυεργαλείο πένσα καλωδίων Digitus DN-94004




Μεταλλικό πολυεργαλείο πένσα καλωδίων Digitus DN-94004




Αυξήστε την αποδοτικότητά σας...
18,50€








300Mbps Ασύρματο N USB ADSL2+ Modem Router TP-Link TD-W8968




300Mbps Ασύρματο N USB ADSL2+ Modem Router TP-Link TD-W8968




Το TD-W8968 300Mbps Ασύρματο N USB ADSL2+ Modem...
24,69€








Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 Aironet 2702e controller-based Access Point




Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 Aironet 2702e controller-based Access Point




Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 Aironet 2702e controller-based...
1.363,00€






SFP module 1000Base-SX MM 850 nm Delock 86186




SFP module 1000Base-SX MM 850 nm Delock 86186




Το συγκεκριμένο SFP module της Delock...
25,70€





Κιτ επιτοίχιας τοποθέτησης PoE injector Ubiquiti POE-WM




Κιτ επιτοίχιας τοποθέτησης PoE injector Ubiquiti POE-WM




Κιτ επιτοίχιας τοποθέτησης PoE...
2,80€





Ubiquiti UF-SM-10G-20 SFP+ UFiber™ Modules (πακέτο 20 τεμαχίων)




Ubiquiti UF-SM-10G-20 SFP+ UFiber™ Modules (πακέτο 20 τεμαχίων)




Ubiquiti UF-SM-10G-20 SFP+ UFiber™ Modules...
1.075,00€






Αντάπτορας PoE Ubiquiti POE-48-24W-G




Αντάπτορας PoE Ubiquiti POE-48-24W-G




Ο αντάπτορας PoE Ubiquiti POE-48-24W-G...
20,20€





Μετατροπέας PoE 802.3af εσωτερικού χώρου Ubiquiti INS-8023AF-I




Μετατροπέας PoE 802.3af εσωτερικού χώρου Ubiquiti INS-8023AF-I




Το Instant 802.3af μετατρέπει συσκευές...
24,10€





Wireless-N Nano USB Adapter D-Link DWA-131




Wireless-N Nano USB Adapter D-Link DWA-131




Wireless-N Nano USB Adapter. Βελτίωστε το...
12,20€






10/100/1000Mbps desktop switch 5 θυρών TP-Link TL-SG105




10/100/1000Mbps desktop switch 5 θυρών TP-Link TL-SG105




Το5-Θυρών 10/100/1000Mbps Desktop Switchσας...
20,00€





AVM FRITZ!Box 6890 LTE




AVM FRITZ!Box 6890 LTE




Το FRITZ! Box 6890 LTE προσφέρει Internet...
389,90€





Gigabit router 4 θυρών με 1 θύρα SFP Ubiquiti EdgeRouter 4




Gigabit router 4 θυρών με 1 θύρα SFP Ubiquiti EdgeRouter 4




Το νέο EdgeRouter 4 προσφέρει υψηλή...
258,50€