Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Roccat Sova gaming lapboard





Roccat Sova gaming lapboard





132,90€   69,00€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



3G modems


Cloud router switches


Keystones

KVM over IP


Network switches


Patchpanel

PoE


Port doublers


Powerline

Repeaters


Routers/access points


Transceivers/converters

USB servers


Εργαλεία


Κάρτες δικτύου

Κεραίες


Διάφορα

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

PoE Ethernet extender μέσω καλωδίου coaxial και UTP BroxNet BRX401-FIPC




PoE Ethernet extender μέσω καλωδίου coaxial και UTP BroxNet BRX401-FIPC




PoE Ethernet extender μέσω καλωδίου coaxial...
165,00€








Σετ 5 Access Point μεγάλης εμβέλειας Ubiquiti UniFi AP AC LR




Σετ 5 Access Point μεγάλης εμβέλειας Ubiquiti UniFi AP AC LR




Το UniFi AC LR AP ενσωματώνει την...
536,50€








Access Point Ubiquiti UniFi AC In-Wall




Access Point Ubiquiti UniFi AC In-Wall




Ευκολότερο από ό,τι...
102,90€






RJ45 port doubler (1x Ethernet, 1x ISDN) EFB Elektronik K5123.015




RJ45 port doubler (1x Ethernet, 1x ISDN) EFB Elektronik K5123.015




RJ45 port doubler (1x Ethernet, 1x ISDN) EFB Elektronik...
6,00€





Smart managed modular Gigabit PoE switch BroxNet BRX651M-GM24-4GUP




Smart managed modular Gigabit PoE switch BroxNet BRX651M-GM24-4GUP




Το BroxNet BRX651M-GM24-4GUP είναι ένα full...
670,00€





Gigabit managed switch 10 θυρών Cisco SG350-10-K9-EU




Gigabit managed switch 10 θυρών Cisco SG350-10-K9-EU




Gigabit managed switch 10 θυρών Cisco SG350-10-K9-EU.
161,20€






Μονάδα keystone FC Simplex θηλυκό > θηλυκό Delock 86372




Μονάδα keystone FC Simplex θηλυκό > θηλυκό Delock 86372




Αυτή η μονάδα από τη Delock μπορεί...
4,10€





Πολυλειτουργικό router switch MikroTik RB2011UiAS-RM




Πολυλειτουργικό router switch MikroTik RB2011UiAS-RM




Πολυλειτουργικό router switch MikroTik...
116,40€





Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet BRX251-60W




Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet BRX251-60W




Gigabit POE injector 1 καναλιού BroxNet...
47,90€






Λευκό desktop patch panel 8 θυρών Cat.6A Delock 87678




Λευκό desktop patch panel 8 θυρών Cat.6A Delock 87678




Το συγκεκριμένο patch panel από την...
37,60€





Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 SFP+ UFiber™ Modules (20-pack)




Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 SFP+ UFiber™ Modules (20-pack)




Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 SFP+ UFiber™ Modules...
1.929,00€





Wireless N PoE Access Point εσωτερικού χώρου, στα 2 D-Link DAP-2230




Wireless N PoE Access Point εσωτερικού χώρου, στα 2 D-Link DAP-2230




Wireless N PoE Access Point εσωτερικού...
65,38€