Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » LC-LC » GDCN.0229
Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM3 50 μ. Good Connections LW-850LC3

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0229
Part number: LW-850LC3
EAN barcode: 4014619152612
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 80,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν είναι διαθέσιμο στις αποθήκες της αντιπροσωπείας σε μικρή ποσότητα και θα βρίσκεται στο κατάστημά μας περίπου σε 10 ημέρες, κατόπιν παραγγελίας.


Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM3 50 μ. Good Connections LW-850LC3.

Χαρακτηριστικά

Χρώμα: Τυρκουάζ.
Μήκος: 50 μ.
Βύσματα: LC / LC duplex.
Οπτική ίνα: OM3 (Multimode, 50/125).
LSZH.



Τιμή: 80,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.