Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » LC-LC » GDCN.0213
Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM2 10 μ. Good Connections LW-810LC

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0213
Part number: LW-810LC
EAN barcode: 4014619942831
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 16,20€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν είναι διαθέσιμο στις αποθήκες της αντιπροσωπείας σε μικρή ποσότητα και θα βρίσκεται στο κατάστημά μας περίπου σε 11 ημέρες, κατόπιν παραγγελίας.


Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM2 10 μ. Good Connections LW-810LC.

Χαρακτηριστικά

Χρώμα: Πορτοκαλί.
Μήκος: 10 μ.
Βύσματα: LC / LC duplex.
Οπτική ίνα: OM2 (Multimode, 50/125).
LSZH.



Τιμή: 16,20€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.