Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » LC-LC » GDCN.0201
Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM1 2 μ. Good Connections LW-602LC

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0201
Part number: LW-602LC
EAN barcode: 4014619942800
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 9,60€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.


Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM1 2 μ. Good Connections LW-602LC.

Χαρακτηριστικά

Χρώμα: Πορτοκαλί.
Μήκος: 2 μ.
Βύσματα: LC / LC duplex.
Οπτική ίνα: OM1 (Multimode, 62,5/125).
LSZH.



Τιμή: 9,60€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.