Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » LC-SC » GDCN.0177
Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM3 1 μ. Good Connections LW-801LS3

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0177
Part number: LW-801LS3
EAN barcode: 4014619379408
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 7,90€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν είναι διαθέσιμο στις αποθήκες της αντιπροσωπείας σε μικρή ποσότητα και θα βρίσκεται στο κατάστημά μας περίπου σε 10 ημέρες, κατόπιν παραγγελίας.


Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM3 1 μ. Good Connections LW-801LS3.

Χαρακτηριστικά

Χρώμα: Τυρκουάζ.
Μήκος: 1 μ.
Βύσματα: LC / SC duplex.
Οπτική ίνα: OM3 (Multimode, 50/125).
LSZH.



Τιμή: 7,90€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.