Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » LC-SC » GDCN.0173
Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM2 30 μ. Good Connections LW-830LS

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0173
Part number: LW-830LS
EAN barcode: 4014619944286
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 49,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.


Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM2 30 μ. Good Connections LW-830LS.

Χαρακτηριστικά

Χρώμα: Πορτοκαλί.
Μήκος: 30 μ.
Βύσματα: LC / SC duplex.
Οπτική ίνα: OM2 (Multimode, 50/125).
LSZH.



Τιμή: 49,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.