Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » LC-ST » GDCN.0151
Κίτρινο καλώδιο οπτικής ίνας LC-ST Single OS2 2 μ. Good Connections LW-902LT

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0151
Part number: LW-902LT
EAN barcode: 4014619943838
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 10,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.


Κίτρινο καλώδιο οπτικής ίνας LC-ST Single OS2 2 μ. Good Connections LW-902LT.

Χαρακτηριστικά

Χρώμα: Κίτρινο.
Μήκος: 2 μ.
Βύσματα: LC / ST duplex.
Οπτική ίνα: OS2 (Singlemode, 9/125).
LSZH.



Τιμή: 10,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.