Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » SC-ST » GDCN.0047
Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας SC-ST Multi OM1 15 μ. Good Connections LW-615TC

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0047
Part number: LW-615TC
EAN barcode: 4014619942589
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 20,50€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.


Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας SC-ST Multi OM1 15 μ. Good Connections LW-615TC.



Τιμή: 20,50€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...