Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το καλώδιο.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch » SC-SC » GDCN.0024
Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας SC-SC Multi OM3 10 μ. Good Connections LW-810SC3

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: GDCN.0024
Part number: LW-810SC3
EAN barcode: 4014619379200
Good Connections
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Good Connections
Τιμή: 18,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.


Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας SC-SC Multi OM3 10 μ. Good Connections LW-810SC3.



Τιμή: 18,00€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...