Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας γι'αυτό το transceiver.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Δικτυακα » Transceivers/converters » UBQT.0072
Ubiquiti UF-MM-1G SFP UFiber™ Modules (2-pack)

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική
Κωδικός ITsmart: UBQT.0072
Part number: UF-MM-1G
UPC barcode: 810354025907
Ubiquiti
Άλλα προϊόντα από την εταιρία Ubiquiti
Τιμή: 19,50€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.


Ubiquiti UF-MM-1G SFP UFiber™ Modules (2-pack).

Χαρακτηριστικά

Υποστηριζόμενο μέσο: Οπτική ίνα Multi-Mode.
Τύπος σύνδεσης: (2) LC.
Μήκος κύματος TX (Μπλε): 1310 nm.
Μήκος κύματος TX (Κόκκινο): 1550 nm.
Μήκος κύματος RX (Μπλε): 1550 nm.
Μήκος κύματος RX (Κόκκινο): 1310 nm.
Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: 1,25 Gbps SFP.
Απόσταση καλωδίου: 550 μ.
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C έως 70°C.



Τιμή: 19,50€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.