Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ



Ενημερώστε κάποιον φίλο σας για το προϊόν αυτό.

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Δικτυακα » Διαφορα » TPL.0026

Pin it
Κριτικές
 0 

 
Γράψτε μια νέα κριτική

Gigabit SFP media converter TP-Link MC220L

Κωδικός ITsmart: TPL.0026
Μοντέλο: MC220L
TP-Link
Άλλα προϊόντα από την εταιρία TP-Link
Τιμή: 19,91€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...

Το προϊόν είναι διαθέσιμο στις αποθήκες της αντιπροσωπείας και θα βρίσκεται στο κατάστημά μας σε 3 ημέρες, κατόπιν παραγγελίας.
2 έτη εγγύηση
2 έτη εγγύηση


Ο μετατροπέας  MC220L της TP-Link μετατρέπει ένα σήμα 1000BASE-SX/LX/LH οπτικής ίνας σε σήμα 1000Base-T χαλκού (μέσω RJ45), ή το αντίστροφο. Σχεδιασμένος για να λειτουργεί με καλώδιο οπτικής ίνας multimode των 850nm ή  mono των 1310nm με βύσμα LC, ο μετατροπέας TP-Link MC220L εγγυάται μια σύνδεση Gigabit υψηλής ροής σε μια απόσταση περίπου 550 μέτρων σε multimode και ως και 10 χλμ. σε monomode.



Τιμή: 19,91€

Μεταφορικά από 3,00€. Λεπτομέρειες...
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα του προϊόντος.