Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Τηλεφωνικό splitter RJ11 1:5 Valueline VLTP 90825I 0.20





Τηλεφωνικό splitter RJ11 1:5 Valueline VLTP 90825I 0.20





£2.51   £1.53

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ



Έξυπνο πολύπριζο Wi-Fi 3 πριζών σούκο και 4 υποδοχών USB NEDIS WIFIP310FWT




Έξυπνο πολύπριζο Wi-Fi 3 πριζών σούκο και 4 υποδοχών USB NEDIS WIFIP310FWT




To NEDIS Wi-Fi έξυπνο πολύπριζο 3...
46,20€








Εξωτερική κάρτα ήχου USB-C Sharkoon Mobile DAC




Εξωτερική κάρτα ήχου USB-C Sharkoon Mobile DAC




Το Sharkoon Mobile DAC, έχοντας πρακτικό...
17,40€








Ασύρματος USB αντάπτορας Wireless N Lite 150Mbps TP-Link TL-WN722N v.3




Ασύρματος USB αντάπτορας Wireless N Lite 150Mbps TP-Link TL-WN722N v.3




Το ασύρματο N USB Adapter TL-WN722N σάς...
10,20€






USB 3.1 stick SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128GB




USB 3.1 stick SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128GB




Ψάχνετε για ένα μέσο...
29,50€





Smart Cloud Router Switch MikroTik CRS326-24S+2Q+RM




Smart Cloud Router Switch MikroTik CRS326-24S+2Q+RM




Εάν επεξεργάζεστε σημαντικό...
618,76€





Μαύρο επίσημο τροφοδοτικό USB-C 3A για το Raspberry Pi 4




Μαύρο επίσημο τροφοδοτικό USB-C 3A για το Raspberry Pi 4




Το επίσημο τροφοδοτικό Raspberry Pi...
10,90€






Πολύπριζο 2 θέσεων UTE για γραφείο από ανοξείδωτο ατσάλι με παιδική προστασία Bachmann Twist 2S 931.002




Πολύπριζο 2 θέσεων UTE για γραφείο από ανοξείδωτο ατσάλι με παιδική προστασία Bachmann Twist 2S 931.002




Το Twist 2S είναι ένα πολύπριζο για...
80,10€





Χειριστήριο SPEEDLINK SL-6640-BK Black Widow XE Flightstick




Χειριστήριο SPEEDLINK SL-6640-BK Black Widow XE Flightstick




Έτοιμοι για την μάχη της...
42,92€





Sandberg Bluetooth Audio Link




Sandberg Bluetooth Audio Link




Με το Sandberg Bluetooth Audio Link μπορείτε...
34,00€






Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM2 2 μ. Good Connections LW-802LC




Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM2 2 μ. Good Connections LW-802LC




Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας...
7,10€





Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM3 3 μ. Good Connections LW-803LS3




Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM3 3 μ. Good Connections LW-803LS3




Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας...
7,60€





Οι ηλεκτρονικοί υπολογιστές τη δεκαετία του 1980




Οι ηλεκτρονικοί υπολογιστές τη δεκαετία του 1980




Η δεκαετία του 1980 ίσως είναι η...
18,20€