Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Στερεοφωνικό gaming headset Plantronics RIG 500E





Στερεοφωνικό gaming headset Plantronics RIG 500E - E-sports edition





131,00€   119,00€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ



Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM3 100 μ. Good Connections LW-8100LC3




Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM3 100 μ. Good Connections LW-8100LC3




Τυρκουάζ καλώδιο οπτικής ίνας...
166,90€








Σετ με 3 ανταλλακτικά eartips μεγέθους small, medium, large και 1 γάντζο earloop για Plantronics Bluetooth headsets




Σετ με 3 ανταλλακτικά eartips μεγέθους small, medium, large και 1 γάντζο earloop για Plantronics Bluetooth headsets




Τρία ανταλλακτικά eartips μεγέθους...
7,50€








Κίτρινο καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Single OS2 2 μ. Good Connections LW-902LS




Κίτρινο καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Single OS2 2 μ. Good Connections LW-902LS




Κίτρινο καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC...
7,50€






Μαύρο καλώδιο HDMI 2.1 8K 2 μ. Sandberg 509-14




Μαύρο καλώδιο HDMI 2.1 8K 2 μ. Sandberg 509-14




Μαύρο καλώδιο HDMI 2.1 8K 2 μ. Sandberg...
17,30€





Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM2 50 μ. Good Connections LW-850LC




Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC Multi OM2 50 μ. Good Connections LW-850LC




Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας...
46,00€





Τηλέφωνο IP Wi-Fi Grandstream GRP2612W




Τηλέφωνο IP Wi-Fi Grandstream GRP2612W




Το Grandstream GRP2612W διαθέτει κομψή...
106,95€






Ασύρματο χειριστήριο 8BitDo SN30 G Classic Edition




Ασύρματο χειριστήριο 8BitDo SN30 G Classic Edition




Ασύρματο χειριστήριο 8BitDo SN30 G...
34,90€





Κασέτα-adaptor με βύσμα 3,5 χιλιοστών για σύνδεση ipod/mp3 player σε κασετόφωνο αυτοκινήτου/οικιακό Nedis ACON2200BK




Κασέτα-adaptor με βύσμα 3,5 χιλιοστών για σύνδεση ipod/mp3 player σε κασετόφωνο αυτοκινήτου/οικιακό Nedis ACON2200BK




Μετατρέψτε το παλιό κασετόφωνο...
7,40€





Ψηφιακός εξαγωγέας ήχου HDMI 4Κ Delock 62784




Ψηφιακός εξαγωγέας ήχου HDMI 4Κ Delock 62784




Αυτός ο προσαρμογέας της Delock...
36,24€






Λευκό καλώδιο Cat.6a 1 μ. με βύσμα RJ45 ασφαλείας Delock 85331




Λευκό καλώδιο Cat.6a 1 μ. με βύσμα RJ45 ασφαλείας Delock 85331




Αυτό το καλώδιο δικτύου της Delock...
14,70€





Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM2 20 μ. Good Connections LW-820LS




Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας LC-SC Multi OM2 20 μ. Good Connections LW-820LS




Πορτοκαλί καλώδιο οπτικής ίνας...
22,00€





Καλώδιο 1,5 μ. USB 2.0 τύπου-A αρσενικό σε 2 σύρματα τροφοδοσίας για το Raspberry Pi Delock 85664




Καλώδιο 1,5 μ. USB 2.0 τύπου-A αρσενικό σε 2 σύρματα τροφοδοσίας για το Raspberry Pi Delock 85664




Αυτό το καλώδιο USB ανοιχτών...
4,90€