Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Τηλεφωνικό splitter RJ11 1:5 Valueline VLTP 90825I 0.20





Τηλεφωνικό splitter RJ11 1:5 Valueline VLTP 90825I 0.20





2,95€   1,80€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot
ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ » Καλωδια » Καλωδια δικτυου » Οπτικα patch »

LC-SC



Εμφάνιση 1 έως 6 (από 6 προϊόντα)
Αποτελέσματα:  1 

Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC multimode OM4 1 μ. Delock 84680




 Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC multimode OM4 1 μ. Delock 84680 




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
8,22€









Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 1 μ. Delock 84609




 Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 1 μ. Delock 84609 




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
8,46€









Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610




 Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610 




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
14,90€







Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC multimode OM4 2 μ. Delock 84681




 Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC multimode OM4 2 μ. Delock 84681 




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
15,30€






Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




 Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682 




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
17,70€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC multimode OM4 5 μ. Delock 84683




 Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC multimode OM4 5 μ. Delock 84683 




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
21,80€







Εμφάνιση 1 έως 6 (από 6 προϊόντα)
Αποτελέσματα:  1