Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Στερεοφωνικό gaming headset Plantronics RIG 500E





Στερεοφωνικό gaming headset Plantronics RIG 500E - E-sports edition





131,00€   119,00€

AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



Cisco StackWise


Ethernet


SFP+

Καλώδια stacking


Οπτικά patch

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
17,70€








Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 3 μ. Cisco SFP-H10GB-CU3M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 3 μ. Cisco SFP-H10GB-CU3M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 3 μ. Cisco...
75,50€








Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 10 μ. Delock 85131




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 10 μ. Delock 85131




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
24,00€






Καλώδιο twinax SFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86431




Καλώδιο twinax SFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86431




Αυτό το καλώδιο Twinax από τη Delock...
119,60€





Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 2 μ. Delock 86200




Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 2 μ. Delock 86200




Το συγκεκριμένο καλώδιο Twinax της...
60,70€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 2 μ. Delock 84606




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 2 μ. Delock 84606




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
15,30€






Ενεργό οπτικό καλώδιο SFP+ 7 μ. Delock 86437




Ενεργό οπτικό καλώδιο SFP+ 7 μ. Delock 86437




Με το συγκεκριμένο ενεργό...
148,90€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 2 μ. Delock 85084




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 2 μ. Delock 85084




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
16,30€





Καλώδιο twinax QSFP+ αρσενικό σε QSFP+ αρσενικό 3 μ. Delock 86256




Καλώδιο twinax QSFP+ αρσενικό σε QSFP+ αρσενικό 3 μ. Delock 86256




Το συγκεκριμένο καλώδιο Twinax της...
177,80€






Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 1 μ. Delock 86221




Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 1 μ. Delock 86221




Το συγκεκριμένο καλώδιο Twinax της...
57,00€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
14,90€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 1 μ. Delock 85083




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 1 μ. Delock 85083




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
15,20€