Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Μαύρο premium καλώδιο κεραίας F RG-6/U quad shield 2 μ. Delock 88942





Μαύρο premium καλώδιο κεραίας F RG-6/U quad shield 2 μ. Delock 88942





6,70€   4,06€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



Cisco StackWise


Ethernet


SFP+

Καλώδια stacking


Οπτικά patch

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 3 μ. Delock 85129




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 3 μ. Delock 85129




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
16,30€








Καλώδιο Direct Attach SFP+ 3 μ. Ubiquiti UDC-3




Καλώδιο Direct Attach SFP+ 3 μ. Ubiquiti UDC-3




Το παθητικό χάλκινο καλώδιο 10G...
35,10€








Οπτικό καλώδιο Single-Mode LC 60 μ. Ubiquiti FC-SM-200




Οπτικό καλώδιο Single-Mode LC 60 μ. Ubiquiti FC-SM-200




Χρησιμοποιήστε καλώδια Single-Mode LC...
114,80€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 3 μ. Delock 84687




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 3 μ. Delock 84687




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
17,70€





Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 7 μ. Cisco SFP-H10GB-ACU7M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 7 μ. Cisco SFP-H10GB-ACU7M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 7 μ. Cisco...
303,00€





Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 3 μ.




Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 3 μ.




Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 3 μ.
264,80€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 5 μ. Ubiquiti UOC-5




Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 5 μ. Ubiquiti UOC-5




Επεκτείνετε το δίκτυο οπτικών...
9,90€





Καλώδιο twinax QSFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86430




Καλώδιο twinax QSFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86430




Αυτό το καλώδιο Twinax από τη Delock...
200,40€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST Singlemode OS2 1 μ. Delock 84611




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST Singlemode OS2 1 μ. Delock 84611




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
15,30€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 2 μ. Delock 84686




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 2 μ. Delock 84686




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
16,10€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 3 μ. Delock 84642




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 3 μ. Delock 84642




ThisOM4fiber opticalcable by Delockis usedto connect...
17,50€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 1 μ. Delock 84640




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 1 μ. Delock 84640




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
13,80€