Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Τηλεφωνικό splitter RJ11 1:5 Valueline VLTP 90825I 0.20





Τηλεφωνικό splitter RJ11 1:5 Valueline VLTP 90825I 0.20





2,95€   1,80€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



Cisco StackWise


Ethernet


SFP+

Καλώδια stacking


Οπτικά patch

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 10 μ. Cisco SFP-H10GB-ACU10M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 10 μ. Cisco SFP-H10GB-ACU10M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 10 μ. Cisco...
327,50€








Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 5 μ. Cisco SFP-H10GB-CU5M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 5 μ. Cisco SFP-H10GB-CU5M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 5 μ. Cisco...
100,80€








Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 3 μ. Delock 86222




Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 3 μ. Delock 86222




Το συγκεκριμένο καλώδιο Twinax της...
64,90€






Καλώδιο twinax SFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86431




Καλώδιο twinax SFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86431




Αυτό το καλώδιο Twinax από τη Delock...
119,60€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 2 μ. Ubiquiti UOC-2




Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 2 μ. Ubiquiti UOC-2




Επεκτείνετε το δίκτυο οπτικών...
8,40€





καλώδιο twinax QSFP+ αρσενικό σε 4x SFP+ αρσενικά 3 μ. Delock 86258




καλώδιο twinax QSFP+ αρσενικό σε 4x SFP+ αρσενικά 3 μ. Delock 86258




Το συγκεκριμένο καλώδιο Twinax της...
241,20€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 1 μ. Delock 84640




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 1 μ. Delock 84640




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
13,80€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM4 Uniboot 5 μ. Delock 85135




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM4 Uniboot 5 μ. Delock 85135




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
20,60€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
17,70€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 1 μ. Ubiquiti UOC-1




Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 1 μ. Ubiquiti UOC-1




Επεκτείνετε το δίκτυο οπτικών...
6,20€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 3 μ. Delock 85129




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 3 μ. Delock 85129




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
16,30€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 2 μ. Delock 84686




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 2 μ. Delock 84686




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
16,10€