Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Αντάπτορας DisplayPort αρσ. σε HDMI θηλ., Sandberg Adapter DisplayPort HDMI





Αντάπτορας DisplayPort αρσ. σε  HDMI θηλ., Sandberg Adapter DisplayPort HDMI





34,26€   20,00€

Ubiquiti
AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



Cisco StackWise


Ethernet


SFP+

Καλώδια stacking


Οπτικά patch

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 3 μ. Delock 84607




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 3 μ. Delock 84607




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
15,90€








Ενεργό οπτικό καλώδιο SFP+ 7 μ. Delock 86437




Ενεργό οπτικό καλώδιο SFP+ 7 μ. Delock 86437




Με το συγκεκριμένο ενεργό...
148,90€








Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 1 μ. Delock 84609




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 1 μ. Delock 84609




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
13,60€






Καλώδιο Direct Attach SFP+ 2 μ. Ubiquiti UDC-2




Καλώδιο Direct Attach SFP+ 2 μ. Ubiquiti UDC-2




Το παθητικό χάλκινο καλώδιο 10G...
31,90€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 2 μ. Delock 84641




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 2 μ. Delock 84641




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
16,10€





Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 3 μ.




Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 3 μ.




Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 3 μ.
278,20€






Καλώδιο twinax SFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86431




Καλώδιο twinax SFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86431




Αυτό το καλώδιο Twinax από τη Delock...
103,00€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 1 μ. Delock 84685




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST multimode OM4 1 μ. Delock 84685




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
14,00€





Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 7 μ. Cisco SFP-H10GB-ACU7M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 7 μ. Cisco SFP-H10GB-ACU7M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 7 μ. Cisco...
305,00€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 1 μ. Delock 84640




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 1 μ. Delock 84640




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
8,59€





Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 2 μ. Delock 86200




Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 2 μ. Delock 86200




Το συγκεκριμένο καλώδιο Twinax της...
60,70€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 3 μ. Ubiquiti UOC-3




Καλώδιο οπτικής ίνας LC-LC 3 μ. Ubiquiti UOC-3




Επεκτείνετε το δίκτυο οπτικών...
10,30€