Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Μπαταρία μολύβδου 12V 7Ah Ultracell 12V 7AH





Μπαταρία μολύβδου 12V 7Ah Ultracell 12V 7AH





17,50€   13,40€

Raspberry Pi single-board computer
Fuel3D SCANIFY® handheld 3D scanner
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Elgato Avea
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



Cisco StackWise


Ethernet


SFP+

Καλώδια stacking


Οπτικά patch

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
17,70€








Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 1 μ. Delock 85127




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 1 μ. Delock 85127




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
14,70€








Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 5 μ. Delock 84643




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 5 μ. Delock 84643




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
21,80€






Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST Singlemode OS2 1 μ. Delock 84611




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST Singlemode OS2 1 μ. Delock 84611




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
15,30€





Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 1 μ.




Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 1 μ.




Καλώδιο StackWise Plus Cisco FlexStack 1 μ.
183,80€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM4 Uniboot 3 μ. Delock 85134




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM4 Uniboot 3 μ. Delock 85134




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
13,37€






Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 3 μ. Delock 86222




Καλώδιο twinax SFP+ αρσενικό σε αρσενικό 3 μ. Delock 86222




Το συγκεκριμένο καλώδιο Twinax της...
64,90€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
14,90€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 2 μ. Delock 84606




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 2 μ. Delock 84606




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
9,55€






Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 5 μ. Delock 85130




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 5 μ. Delock 85130




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
22,20€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 1 μ. Delock 85083




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 1 μ. Delock 85083




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
15,70€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 3 μ. Delock 84642




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε LC multimode OM4 3 μ. Delock 84642




ThisOM4fiber opticalcable by Delockis usedto connect...
17,50€