Γλώσσες:

Greek/ΕλληνικάEnglish/Αγγλικά

Νομίσματα:

Euro (€) US Dollar ($) Pound (£)

Αναζήτηση:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Μαύρο premium καλώδιο κεραίας F RG-6/U quad shield 2 μ. Delock 88942





Μαύρο premium καλώδιο κεραίας F RG-6/U quad shield 2 μ. Delock 88942





6,70€   4,06€

AVM FRITZ!Box 7590
Raspberry Pi single-board computer
Fuel3D SCANIFY® handheld 3D scanner
Δωρεάν μελέτη φωτισμού
Wacom
Elgato Avea
Razer
Roccat
Gaming ποντίκι Roccat Tyon
Sharkoon Drakonia
Webroot

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



Cisco StackWise


Ethernet


SFP+

Καλώδια stacking


Οπτικά patch

ΝΕΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε SC Singlemode OS2 2 μ. Delock 84610




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
14,90€








Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 10 μ. Delock 85087




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 10 μ. Delock 85087




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
22,00€








Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 2 μ. Delock 85128




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 2 μ. Delock 85128




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
16,50€






Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 3 μ. Delock 85085




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Μονότροπο OS2 Uniboot 3 μ. Delock 85085




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
17,20€





Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 1 μ. Cisco SFP-H10GB-CU1M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 1 μ. Cisco SFP-H10GB-CU1M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 1 μ. Cisco...
66,40€





Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 3 μ. Cisco SFP-H10GB-CU3M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 3 μ. Cisco SFP-H10GB-CU3M=




Καλώδιο 10G SFP+ Twinax passive 3 μ. Cisco...
75,60€






Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Καλώδιο οπτικών ινών LC > SC Πολυτροπικό OM4 3 μ. Delock 84682




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
17,70€





Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST Singlemode OS2 1 μ. Delock 84611




Καλώδιο οπτικής ίνας LC σε ST Singlemode OS2 1 μ. Delock 84611




Με το συγκεκριμένο καλώδιο...
15,30€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM4 Uniboot 1 μ. Delock 85132




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM4 Uniboot 1 μ. Delock 85132




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
15,50€






D-Link DEM-CB100 Stacking cable f X-Stack series switch




D-Link DEM-CB100 Stacking cable f X-Stack series switch




Καλώδιο stacking 1 μ. 10-Gig για τις...
232,80€





Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 5 μ. Delock 85130




Καλώδιο οπτικών ινών LC > LC Πολυτροπικό OM3 Uniboot 5 μ. Delock 85130




Αυτό το καλώδιο οπτικών ινών από...
22,20€





Καλώδιο twinax QSFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86430




Καλώδιο twinax QSFP28 αρσενικό 2 μ. Delock 86430




Αυτό το καλώδιο Twinax από τη Delock...
200,40€